4η Αγωνιστική, Β’ φάση Εφήβων: ΟΚΕ vs Άρης Γλυφάδας Ακαδημία Μπάσκετ

ΟΚΕ – Άρης Γλυφάδας: 34 – 68 Δεκάλεπτα: 6 – 21, 14 – 41, 23 – 56, 34 – 68 ΟΚΕ (Μουζουράκης): Ντούσης 2, Κωνσταντώνης, Αποστολόπουλος 7, Μαξιλάρης, Λίγγος, Κορυλάκης, Λουκόπουλος 5(1), Παλημέρης 15, Πέππας 5, Λυτίδης. Άρης Γλυφάδας (Παπαδημητρίου): Κεφαλάς 7(1), Μουτάφης, Σκάζας Ε., Πλατής 2, Κρητικίδης 10, Μωραΐτης 4, Σκάζας Γρ. 16(2), Παπαδάκης […]

Περισσότερα..

3η Αγωνιστική, Β’ φάση Εφήβων: ΟΚΕ – Αετός Καλλιθέας

ΟΚΕ – Αετός Καλλιθέας: 60 – 69 Δεκάλεπτα: 20 – 29, 36 – 44, 51 – 54, 60 – 69. ΟΚΕ (Μουζουράκης): Ντούσης 2, Κωνσταντώνης 2, Αποστολόπουλος 9(1), Παναγιωτόπουλος 2, Χαϊμαλάς 21, Μαξιλάρης, Λίγγος, Κορυλάκης, Λουκόπουλος 10(1), Παλημέρης 4, Πέππας 7, Λυτίδης 3(1). Αετός Καλλιθέας (Χαλκιαδάκης): Μπενέκος 9(1), Αναστασιάδης 2, Νάστο 26(4), Νικολαΐδης 5(1), Μπακάλης […]

Περισσότερα..

18η Αγωνιστική Ανδρών: Προφήτης Ηλίας ΑΟ VS ΟΚ Ελευσίνας 74 – 68

Προφήτης Ηλίας ΑΟ – ΟΚΕ: 74 – 68 (στην παράταση) / 65 – 65 κανονικός αγώνας Δεκάλεπτα: 20 – 12, 36 – 29, 50 – 39, 65 – 65, 74 – 68. Προφήτης Ηλίας (Γαζής): Μαυροδάκος 7, Ρουσουνέλος 8(2), Χρυσάκης, Παϊμανίδης 2, Ρουτσιάς 4, Μακρινός 29(3), Αντωνίου 8(1), Αλεβιζάκης, Σκαντζής 9(3), Ντούνη, Παπαστάμος 6. ΟΚΕ […]

Περισσότερα..

17η Αγωνιστική Ανδρών: ΟΚΕ – ΑΟ Βάρης Αναγυρούς 49 – 69

ΟΚΕ – ΑΟ Βάρης Αναγυρούς: 49 – 69 Δεκάλεπτα: 14 – 22, 26 – 37, 37 – 59, 49 – 69 ΟΚΕ (Καραχάλιος): Παρμαξίδης Στ. 2, Παρμαξίδης Ν. 8(1), Αντωνάρας, 
Αιγινίτης 4, Λινάρδος 3(1), Αρβανίτης 10, Δούκας 6, Σοφός 3, Δασκαλάκης Φ. 8, 
Κωνσταντώνης 3(1), Παναγιωτόπουλος, Λυτίδης 2. ΑΟ Βάρης (Μεϊμάρογλου): Αγαλιώτης, Καραμέτος 8, Πολίτης […]

Περισσότερα..

1η Αγωνιστική, Β’ φάση πρωταθλήματος Εφήβων: Άρης Γλυφάδας vs ΟΚΕ

Άρης Γλυφάδας – ΟΚΕ: 85 – 49 Δεκάλεπτα: 26 – 14, 47 – 26, 64 – 36, 85 – 49. Άρης Γλυφάδας (Παπαδημητρίου): Κεφαλάς 3, Μουτάφης 7, Κρητηκάκης 21(5), 
Γρίβας 3, Μωραΐτης, Τομα, Σκάζας 5(1), Παπαδάκης 9(1), Λευκαδίτης 14(1), 
Σπανουδάκης 12, Πλατής 7(1), Ρούτσης 2. ΟΚΕ (Μουζουράκης): Ντούσης 4, Αποστολόπουλος 2, Παναγιωτόπουλος 5(1), 
Μαξιλάρης, Λίγγος […]

Περισσότερα..

16η Αγωνιστική Ανδρών: Αετός Καλλιθέας ΑΟ VS ΟΚ Ελευσίνας 70 – 59

Αετός Καλλιθέας – ΟΚΕ: 70 – 59 Δεκάλεπτα: 19 – 16, 43 – 22, 52 – 38, 70 – 59. Αετός Καλλιθέας (Σταυρακόπουλος-Πούτας): Σταυρακόπουλος 6(2), Δημητρακόπουλος, Σωτηρόπουλος 5(1), Ρούσης, Μπακάλης 21(6), Βασδέκης 8(1), Κοζομπόλης 8, Καραϊσκάκης, Φιλίππου 8, Μηνάς 2, Κιφοκέρης 6, Προμπονάς 6. ΟΚΕ (Καραχάλιος-Παντελίδης): Παρμαξίδης Σ., Παρμαξίδης Ν. 1, Αντωνάρας 8, Αιγινίτης, Δασκαλάκης […]

Περισσότερα..

15η Αγωνιστική Ανδρών: ΟΚΕ – Παναιγιναϊκός 70 – 65

ΟΚΕ – Παναιγιναϊκός: 70 – 65 Δεκάλεπτα: 21 – 17, 38 – 35, 53 – 55, 70 – 65. ΟΚΕ (Καραχάλιος): Παρμαξίδης Στ., Παρμαξίδης Ν. 7(1), Αντωνάρας 10, 
Αιγινίτης, Δασκαλάκης Γ. 5, Αρβανίτης 6, Δούκας 18(3), Λινάρδος 6, Δασκαλάκης Φ. 2, Κωνσταντώνης, Λιαδάκης 12, Σοφός 4. Παναιγιναϊκός (Γκίκας): Ζάκι 7, Πολυτάρχου 9, Τρίμης, Σουβλέρης 2, […]

Περισσότερα..

14η Αγωνιστική Ανδρών: ΟΚΕ – ΑΟ Βουλιαγμένης 59 – 60

ΟΚΕ – ΑΟ Βουλιαγμένης: 59 – 60 Δεκάλεπτα: 14 – 15, 33 – 35, 40 – 45, 59 – 60 ΟΚΕ (Καραχάλιος): Παρμαξίδης Ν.8(1), Παρμαξίδης Στ., Αντωνάρας14, Αιγινίτης, Λινάρδος5(1), Αρβανίτης8(1), Δούκας16(2), Δασκαλάκης Γ., Δασκαλάκης Φ.3, Κωνσταντώνης, Λιαδάκης5(1), Σοφός. ΑΟ Βουλιαγμένης (Κολοτούρος): Μπελίτσης, Ντερουομεσιάν24(4), Κουβούσης6, Γκιοβάσο5, Σίνας4, Απτσόγλου, Φατούρος, Μήλιος2, Κουρμούσας, Λειβαδάς Γ., Λειβαδάς Α.10(2), Μπρισούλης9(1).

Περισσότερα..

13η Αγωνιστική Ανδρών: Φάρος Κερατσινίου ΑΟ VS ΟΚ Ελευσίνας 60-38

Φάρος Κερατσινίου – ΟΚΕ: 60 – 38 Δεκάλεπτα: 18 – 12, 32 – 28, 45 – 35, 60 – 38. Φάρος (Πεταλάς): Κονταράκης 12(2), Τζορτζοριάν 21(2), Λάσκαρης 2, Κλούτζος 6, Χριστοφοράτος 5(1), Τζερεφός 6, Κρίνης 8. ΟΚΕ (Καραχάλιος): Παρμαξίδης Ν. 4(1), Παρμαξίδης Στ., Αντωνάρας 7, Αιγινίτης, Λινάρδος 2, Αρβανίτης 6, Δούκας 3(1), Σοφός 3(1), Δασκαλάκης […]

Περισσότερα..